Favora

Tere tulemast tutvuma Favora My Favorite toodete uue ja uuenenud maailmaga!

Favora säravad lemmiktooted rõõmustavad nahka; tootearendus keskendub tuntud taimset päritolu looduslikele õlidele ja uuringud läbinud toimeainetele.
Tootevalikust leiad kõike, mida vajad igapäevaseks näo-, keha- ja juustehoolduseks !
 
Loomulik tasakaal Sinu nahale
Uuendatud Favora kõrgetasemeline ja lai tootevalik vastab erinevate nahatüüpide vajadustele paremini kui enne. Lisaks uuele värskele ilmele said moodsad pakendid ka mugavad värvikoodid, mis hõlbustavad toodete valimist:

  • roheline tähistab tooteid normaalsele ja segatüüpi nahale;
  • roosa - kuivale ja tundlikule nahale sobivaid tooteid.

Pidev arendustöö, kontroll ning testimine tagavad Favora toodete kõrge taseme ja parima toimivuse. Tootmisprotsessis pöörame tähelepanu keskkonnasõbralikkusele. Kõik pakkematerjalid on korduv kasutatavad.
Favoral on, millest vormida tähti! Anna oma nahale võimalus neid tooteid nautida!
 
Lisainformatsiooni toodetest leiad siit.
 
Kehale mõnus, hooldab juukseid
Favora tähistab oma 15. sünnipäeva. Selleks tähtpäevaks on ulatuslik ja kõrgekvaliteediline tootesari liikunud edasi, et veelgi paremini rahuldada keha- ja juustehooldus toodete vajadust. Lisaks moodsatele pakenditele oleme täiustanud ka toodete koostist. Kõige krooniks on aga suurepärased uudistooted – tutvu nendega, rõõmusta nende üle ning tunneta Favora pakutavat luksust iga päev!
 
Favora varasemast tõhusam juuksehooldustoodete sari on loodud koostöös Soome juuksehooldusspetsialistidega. Õrnatoimelised ja tõhusad tooted sisaldavad juukseid kaitsvat pantenooli, niisutavat betaiini - tõhusaid toimeaineid, mis toovad välja põhjamaiste juuste parimaid omadusi, hellitades sealjuures tundlikku peanahka.
 
Keha on küll riiete all soojas, kuid erinevate ilmastikuolude tõttu vajab samuti mitmekülgset hoolitsust. Võrreldes näonahaga on kehal märgatavalt vähem rasunäärmeid, mistõttu nahk kaldub rohkem kuivusele. Favora kehahooldustooted suurendavad naha heaolu, kaitsevõimet ja muudavad naha siidpehmeks. Tunneta, et su kehal on hea olla!
 
Lisainformatsiooni toodetest leiad siit.

 Updated 29 november 2011